Alco Controls - Frostland

Пошук

Alco Controls

Компанія Alco Controls є одним із найбільших виробників приладів автоматизації та лінійної холодильної автоматики. Товари виробника користуються успіхом у всьому світі, вони застосовуються як комплектуючі для охолоджувальної, кондиціональної техніки та теплових насосів.

Alco Controls – лідер холодильної автоматики

Трішки історії

Виробник Alco Controls на ринку близько 90 років. Цей бренд належить корпорації Emerson (Штати). Початком історії Emerson прийнято вважати 1924, коли компанія представила світу перший вентиль термо-розширювальний. Alco Controls протягом довгих років модернізував різноманітні прилади для холодильних систем. Розвиток компанії дозволив фахівцям взятися за власні проекти.

Продукція Alco Controls

Кульові вентилі, відокремлювачі масла, клапанні вузли, реле, соленоїди, фланці, фільтри, шайби та багато іншого – далеко не повний перелік продукції Alco Controls. Сьогодні компанія пропонує широкий асортимент виробів для охолоджувальної техніки, що працюють з усіма типами холодильних агентів. Продукція Alco використовується в морозильних, холодильних та обігрівальних установках у машинобудуванні, медичному виробництві, супермаркетах, на заводах та комбінатах. Виробник забезпечує підприємства всього світу надійним обладнанням. Виробники техніки з елементами холодильних систем вибирають Alco Controls за досконалі технології та високу якість.

У нас можна придбати наступну продукцію Alco Controls:

Ви також можете купити в інтернет-магазині Фростленд мідно-фосфорний припій за доступною ціною від виробника.


1