Холодильне обладнання – особливості та нюанси - Frostland

Пошук

Холодильне обладнання – особливості та нюанси

Холодильне обладнання в промислових масштабах є більш складним організмом на відміну від звичних для всіх холодильника або морозильної камери на вашу кухню.

Магазини, гіпермаркети, кафе, ресторани та інші виробництва, пов’язані з необхідністю зберігання продуктів харчування, використовують холодильне обладнання на повну потужність протягом усього року. Тому жоден з нюансів щодо такого обладнання не може бути згаяний.

Особливості вибору холодильного обладнання

Одне з найважливіших завдань – правильно вибрати обладнання, щоб воно повністю відповідало умовам, у яких воно працюватиме. Напруга мережі, температура повітря в приміщенні, встановлення холодильного обладнання за допомогою вбудованого або виносного холоду – кожен із цих нюансів необхідно враховувати при виборі тієї чи іншої моделі. Не варто зважати і на зовнішній вигляд холодильної камери, оскільки непрезентабельний вигляд холодильників у торговій точці може на підсвідомому рівні вплинути на покупців не найкращим чином.

Тонкощі монтажу

особливості холодильного обладнанняНе секрет, що купівля холодильного обладнання є досить вагомою статтею витрат. Тому не варто економити та самостійно займатися встановленням такого обладнання.

Пам’ятайте, фахівці сервісної служби не тільки правильно підключать його, що дозволить уникнути непотрібних поломок через недбале поводження при підключенні, але й зможуть проконсультувати вас щодо правильної експлуатації обладнання різних виробників. Пам’ятайте, навіть найнадійніше та перевірене обладнання потребує дбайливого ставлення та правильної експлуатації.

Холодильне обладнання – це не простий побутовий холодильник, який можна підключити до мережі. Установка холодильного обладнання обов’язково повинна включати пусконалагоджувальні роботи, інакше ви дуже скоро отримаєте складності в роботі навіть самого надійного пристрою.

Сервісне обслуговування

особливості холодильного обладнанняВажливо, щоб компанія, у якої ви купуєте холодильне обладнання, могла надалі здійснювати технічне обслуговування. Дуже важливо укласти договір, у якому буде обумовлено періодичність виконання сервісних робіт, та зобов’язання надсилати майстра з аварійного ремонту протягом 24 годин з моменту звернення. Так ви позбавите себе від безлічі проблем у майбутньому і будете впевнені, що у разі виходу обладнання з ладу, вам буде швидко та вчасно надано допомогу.

Саме якісне сервісне обслуговування допоможе продовжити термін експлуатації обладнання, а також стане запорукою безперебійної роботи протягом усього терміну служби.


1