Важливі компоненти системи теплового насоса "повітря-вода" - Frostland

Пошук

Важливі компоненти системи теплового насоса “повітря-вода”

Типова система теплового насоса, що бере теплову енергію з повітря, складається з двох основних компонентів: зовнішнього блоку (що виглядає як зовнішній блок системи кондиціювання повітря з розділеною системою) та внутрішнього блоку, які містять різні важливі підкомпоненти.

Зовнішній блок теплового насоса “повітря-вода”

зовнішній блок теплового насосу

Зовнішній блок містить теплообмінник, вентилятор, компресор, розширювальний клапан 4-ходовий клапан та рідинний відділник. Теплообмінник працює як конденсатор (в режимі охолодження) або випарник (в режимі нагрівання). Вентилятор направляє зовнішнє повітря через теплообмінник, щоб підвищити ефективність теплообміну та ККД.

Внутрішній блок теплового насоса “повітря-вода”

внутрішній блок теплового насосу

Внутрішній блок теплового насоса “повітря-вода” містить пластинчастий теплообмінник, водяний насос, 3х ходовий клапан, диференціальне реле тиску, ТЕН додаткового нагріву, контролер.

Додаткове нагрівання

ТЕН додаткового нагріву необхідний, коли температура навколишнього середовища опускається значно нижче за нуль, і теплової енергії у зовнішньому повітрі недостатньо, щоб забезпечити заданий показник температури для опалення приміщення та безперебійного функціонування ГВП (у моделях теплових насосів з ГВП).

Холодоагент

Холодоагент – це речовина, яка поглинає та переміщає тепло при його циркуляції по всій системі теплового насоса.

Теплові насоси для приватних будинків типу «повітря-вода», купити які ви можете на сайті frostland.com.ua в розділі «Теплові насоси», працюють на холодоагенті R410a, який максимально відповідає сучасним умовам захисту навколишнього середовища.

Компресор

На нашому сайті представлені моделі теплових насосів, які працюють як на компресорах типу «Вкл/Викл», так і на більш сучасних компресорах типу «Інвертор», які дозволяють максимально використовувати всі переваги даної системи.

Докладніше про інверторні моделі теплових насосів дивіться у статті – Тепловий насос ON/OFF чи INVERTOR – який краще?

Реверсивний клапан

Частина системи теплового насоса, яка змінює потік холодоагенту, дозволяє системі працювати в протилежному напрямку і перемикатися між нагріванням та охолодженням. Також реверсивний клапан має важливе значення для безперебійної роботи системи, так як при появі намерзання (інею) на випарнику, автоматично спрацьовує датчик і реверсивний клапан спрямовує отримане тепло на випарник для відтаювання.

Розширювальний клапан

Розширювальний клапан контролює надходження рідкого холодоагенту у випарник. Витрата холодоагенту регулюється з його перегріву на виході з випарника. Застосування у системі розширювального клапана забезпечує надійну експлуатацію та тривалий термін служби теплового насоса.

Теплові насоси – це оптимальне рішення для опалення/охолодження вашого будинку.

Якщо вам потрібна допомога у виборі моделі під конкретні потреби, телефонуйте за тел. +38 050 511 31 93


1