Промислове холодильне обладнання в інтернет-магазині "Фростленд" - Frostland

Пошук

Інтернет-магазин «Фростленд» – надійний постачальник холодильного обладнання в Україні

ТОВ «Виробничо-сервісна компанія «Фростленд» спеціалізується на продажу, монтажі та подальшому обслуговуванні промислового холодильного обладнання та обладнання для транспортного холоду.

Ми є офіційним дистриб’ютором виробників Secop (раніше Danfoss), Dorin, Hispania, Karyer, Lloyd, Blue Refrigeration, Zilmet та ін. Крім цього маємо великий досвід роботи з продукцією популярних і перевірених часом виробників холодильного обладнання, таких як “Tecumseh”, “Aspera Embraco”, “Webasto”, “Eberspacher”, “Copeland” та інші.

Дивитись повний перелік послуг компанії

Сервісне обслуговування від «Фростленд» – індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Незалежно від того, яке промислове холодильне обладнання вам потрібне, ви зможете купити його у нас. Окрім продажу холодильного обладнання (компресори, автоматика, охолоджувачі повітря) ми виконуємо складання та монтаж холодильних агрегатів, холодильних та морозильних камер, чилерів та багато іншого. Працюючи на ринку промислового холодильного обладнання з 2007 року, ми маємо достатній досвід та штат співробітників, щоб забезпечити кожному клієнту індивідуальний підхід.

Якщо ви хочете бути впевнені, що ваше обладнання для магазину або складу не підведе вас у невідповідний момент, краще купити холодильне обладнання у надійної компанії, яка здатна виконувати якісне сервісне обслуговування. Найкраще холодильне обладнання (Україна, Суми, Київ, Львів) замовляйте у ПСК «Фростленд» за телефонами, вказаними на сайті.

Каталог товарів

1