Послуги компанії ТОВ "Фростленд" - Frostland

Пошук

Послуги

 

Послуги компанії ТОВ “ВСК “Фростленд”:

Проектування та монтаж холодильного обладнання:

Послуги компанії Frostland Service:

Проектування та встановлення систем холодопостачання у 7 простих етапів

Запускаючи нову торгову точку або харчове виробництво, одне з найважливіших завдань, яке постає перед власниками – це якісно виконати систему холодопостачання. Часто ритейлери-початківці намагаються розібратися у всіх нюансах даного процесу самостійно, і часто припускаються помилок. Установка системи холодопостачання – справа тонка, і зіштовхуючись із цим вперше краще не відмовлятися від допомоги фахівців.

Звертаючись до професійної компанії, ви захищаєте себе від багатьох проблем у майбутньому. Щоб вам було зрозуміліше, як відбувається процес запуску системи холодопостачання, фахівці виробничо-сервісної компанії «Фростленд» описали для вас алгоритм дій, за яким ми працюємо.

Пропонуємо 7 простих етапів на шляху до якісної системи холодопостачання на вашому підприємстві:

Етап 1. Розробка технічного завдання

Якщо ви стикаєтеся з цим питанням не вперше і у вас вже є сформовані побажання щодо обладнання, технічних стандартів або вже готове технічне завдання – ви просто надсилаєте його нам. Якщо ви поняття не маєте з чого починати – з вами телефонує наш менеджер, уточнює всі потреби і самостійно заповнює ТЗ. Після цього переходимо до наступного етапу.

Етап 2. Складання комерційної пропозиції

Після аналізу ТЗ ми надсилаємо вам попередню комерційну пропозицію (КП). Попереднє КП міститиме усереднену вартість, розраховану на підставі аналогічних проектів. Якщо ціна вас влаштовує, тоді співробітники ТОВ «ВСК «Фростленд» виїжджають на ваш об’єкт, вивчають особливості поставленого завдання (нюанси архітектури будівлі, схеми комунікацій, специфіку торгового залу та інше). Після цього ми вже можемо розробити рішення, в якому будуть враховані всі тонкощі саме вашого проекту.

Етап 3. Упорядкування кошторису після збору інформації

Розробляючи кошторис проекту після огляду об’єкта, ми керуємося такими критеріями:

 • Задовольнити вимоги ТЗ;
 • Задовольнити вимоги керівних документів (санітарні норми, будівельні норми та правила та ін.);
 • Врахувати складності та нюанси проекту;
 • Розробити оптимальну пропозицію на основі наявних у нас ресурсів (персонал, обладнання, технології).

У результаті ви отримуєте готове технологічне рішення, яке повністю вирішить поставлене перед нами завдання. Це рішення буде засноване на нових ефективних технологіях. Ось деякі з них:

 • Установка електронного терморегулюючого вентиля замість звичайного ТРВ. Ця новація допомагає зменшити кількість запусків компресорів, утримуючи потрібну температуру всередині системи навіть при перепадах температури;
 • Встановлення частотного перетворювача. Дозволяє зменшити витрату електроенергії, налаштовуючи роботу компресорів та конденсаторів на економічний режим;
 • Розробка спеціальних заходів, спрямованих на зменшення рівня шуму та вібрації;
 • Утилізація тепла – використання тепла, що виділяється системою, для енергозбереження та економії на вашому підприємстві.
 • Дивитися конкретні приклади утилізації тепла на підприємствах можна тут (з розрахунками ефективності).

Етап 4. Підбір обладнання

ТОВ «ВСК «Фростленд» – офіційний дистриб’ютор фірми «Айсберг» Лтд, яка є провідним виробником холодильних вітрин та іншого холодильного обладнання в Україні. Стильний дизайн, сучасні технології та доступні ціни в порівнянні з аналогічними моделями європейського виробництва – ось далеко не всі переваги, завдяки яким продукція компанії «Айсберг» має відмінний попит у покупців.

Етап 5. Монтаж обладнання

Монтаж обладнання загалом займає від тижня до трьох. Якщо на об’єкті ще не закінчені будь-які ремонтно-будівельні роботи, монтаж обладнання може бути продовжений на два-три тижні. Тому терміни монтажу обумовлюються окремо залежно від конкретної ситуації на об’єкті.

Етап 6. Контроль

Вашим проектом займатимуться одразу кілька спеціалістів ТОВ «ВСК «Фростленд». Електрики налаштують енергопостачання системи, збирачі виконають складання та підключення обладнання, інженер проведе налагодження та запуск усієї системи. Додатково, весь процес контролює керівник технічного відділу.

Етап 7. Здача об’єкта та технічне обслуговування

З моменту здачі об’єкту замовнику починається період гарантійного обслуговування, який становить 1-2 роки залежно від умов Договору. У момент здачі об’єкта ми також рекомендуємо укласти договір на обслуговування.

Особливості сервісного обслуговування від ТОВ «ВСК «Фростленд»:

 • Виїзд спеціалістів – до 4-х годин з моменту виклику;
 • Робота сервісної служби – без вихідних;
 • Можливість віддаленого дистанційного обслуговування (комп’ютерний моніторинг);
 • Великий автопарк для швидкого реагування

Встановлення систем холодопостачання разом із Фростлендом – ваша впевненість у завтрашньому дні!

1