20 років Danfoss в Україні - Frostland

Пошук

20 років Danfoss в Україні

20 let danfoss8 вересня 2017 року компанія «Данфосс ТОВ» («Данфосс Україна») відсвяткувала своє 20-річчя роботи на ринку теплового та холодильного обладнання в Україні.

Святкування відбулося у Києві, в арт-галереї «Д-12» у колі клієнтів, партнерів та співробітників компанії «Данфосс ТОВ». Вітальне слово було надано генеральному директору «Данфосс ТОВ» Андрію Берестяну, послу Данії в Україні Рубену Мадсену та регіональному президентові Danfoss у Східній Європі Адаму Енджейчаку.

На захід було запрошено й керівництво компанії ТОВ «ПСК «Фростленд», оскільки вже понад 10 років наша компанія тісно співпрацює з «Данфосс Україна» та є їх офіційним дистриб’ютором та надійним партнером.

На святкуванні керівництво компанії «Данфосс Україна» зазначило, що головний напрямок подальшого розвитку компанії Danfoss – це задоволення потреб замовників та пошук нових рішень у ключових галузях ринку.

Компанія ТОВ «ВСК «Фростленд» приєднується до поздоровлень усіх присутніх. Ми також обіцяємо продовжувати розвиватися та вдосконалюватися, щоб надавати найкращі рішення для розвитку бізнесу наших клієнтів та партнерів.

20 let danfoss

20 let danfoss

 


1