ALFA LAVAL - Frostland

Пошук

ALFA LAVAL

Альфа Лаваль (ALFA LAVAL) була утворена в тисяча вісімсот вісімдесят третьому році. Свою роботу підприємства «Альфа Лаваль» ґрунтують на 3-х головних та найважливіших її технологіях. Такими технологіями є: теплопередача, сепарація, потокопроведення. Колосальний досвід у застосуванні таких технологій протягом досить тривалого часу дають можливість “Альфа Лаваль” зберігати за собою лідируюче місце на світовому ринку.

Альфа Лаваль займається продажем продукції, виробленої їй самостійно, приблизно в ста країнах по всьому світу. У п’ятдесяти із таких країн діють її представництва. Вона має двадцять досить великими за величиною підприємствами, що займаються виготовленням холодильного обладнання. Так, наприклад, дванадцять із таких підприємств перебуває в Європі, шість в Азії, а два з таких підприємств розташовані на території Сполучених штатів Америки.

Вся продукція ALFA LAVAL представлена в нашому каталозі холодильного обладнання, придбана виключно у виробника.

Продукцію ALFA LAVAL купити в Україні

Крім перерахованого вище, існують і діють сімдесят центрів сервісної підтримки. Теплообмінники, що створюються ALFA LAVAL, подають тепло або холод, створюючи циркуляцію від однієї рідини до іншої, при цьому вони відіграють основну постачальну роль, необхідну для енергоефективності інженерних систем.

В даний час компанією представлено на вибір велику кількість способів енергозбереження з метою вирішення наступних питань, а саме:

 • обігрів;
 • рекуперація тепла;
 • охлаждение;
 • провітрювання;
 • конденсація;
 • випаровуваність;
 • заморожування.

Також дана мережа підприємств пропонує вашій увазі величезний асортимент теплообмінників від найпростішого апарату, який призначений для виконання роботи при невисокому тиску, а також невисокій температурі до складного апарату, який вже може впоратися з агресивністю природи, а також зі значно високими тисками, що постійно змінюються, і навіть температурами.

Крім цього, ми представляємо вашій увазі, вироблені саме мережею підприємств ALFA LAVAL пластинчасті теплообмінники. В асортименті вам представлений широкий вибір розбірних, паяних, включаючи вироблених за допомогою методу, що полягає у здійсненні паяння твердим припоєм, а також зварені пластинчасті теплообмінники.

Теплообмінники ALFA LAVAL знайшли своє застосування у багатьох галузях, таких як молочна, спиртова, харчова, автомобільна та багато інших галузей. Також теплообмінники використовуються в металообробній та електронній промисловості. Альфа Лаваль, окрім всього перерахованого вище, займається виготовленням обладнання, необхідного у великій і малій енергетиці, а також в атомній енергетиці.

Види продукції, що виробляється компанією:

 • різні відділювачі рідини (DC, DCD, DCV);
 • повітроохолоджувачі (тунельні «ALFA BLAST», плоскі, стельові, компактні);
 • теплообмінники (паяні, парові, розбірні пластинчасті);
 • та інші.

В інтернет-магазині Фростленд можна купити:


1