Безперечні переваги виносного холоду - Frostland

Пошук

Безперечні переваги виносного холоду

У сучасному світі конкуренція магазинів та супермаркетів постійно зростає. У боротьбі за покупців кожен намагається покращити свій сервіс, розширити номенклатуру продукції, утримати старих покупців за допомогою акцій, накопичувальних систем, а також максимально залучити нових покупців. При цьому важливим завданням завжди буде скорочення поточних та постійних витрат.

Яким чином встановлення виносного холоду допоможе вирішити перелічені вище завдання

1. Збільшення варіантів розміщення

Установка системи виносного холодопостачання дозволяє вибирати холодильне обладнання (вітрини, бонети, скрині) у великих варіаціях. Проектувальники торгових площ спільно з дизайнерами та маркетологами зможуть скласти більш оригінальне планування торгового залу. Це дає можливість оптимально реалізувати напрямок купівельного потоку, збільшити прохідність у торговому залі, зробити викладку більшої кількості товару, і, за необхідності, привернути увагу покупців до якихось конкретних товарів.

2. Створення комфортної обстановки у залі

Створення комфортної розслаблюючої обстановки в торговому приміщенні сприяє збільшенню продажів. Погодьтеся, куди приємніше походити магазином вибираючи потрібний продукт, коли тобі на вулиці жарко, а в магазині легка прохолода, приємна музика, ввічливий обслуговуючий персонал і т.д. Саме тому встановлення системи виносного холодопостачання дозволяє створити комфортніші умови в торговому залі. По-перше, всі холодильні агрегати будуть розміщені у спеціальній віддаленій кімнаті. Таким чином, зменшується рівень шуму в залі. Також видалення агрегатів зниженням накопичення тепла в приміщенні, що особливо пригнічує у літній період. В результаті – покупець довше знаходиться у вашому магазині, вибирає додаткові товари та збільшується шанс, що він знову до вас повернеться.

3. Зменшення енерговитрат

Неодноразово доведено, що порівняно з холодильним та морозильним обладнанням із вбудованим агрегатом система виносного холоду споживає в сукупності меншу кількість електроенергії. Також відпадає необхідність встановлення потужнішої системи кондиціювання повітря, т.к. тепло від холодильних установок не надходить до торгової зали. Особливо це важливо у час, коли вартість електроенергії постійно зростає.

4. Надійність та ефективність

Вибираючи холодильне обладнання кожен власник магазину хоче, щоб воно прослужило якнайдовше без заміни та поломок. Порівняємо: холодильний компресор у вбудованому холоді – не підлягає ремонту, оскільки є герметичним. Можна лише замінити. Компресор у агрегати виносного холоду – напівгерметичний, можна ремонтувати. Практика показывает, что надежность и срок эксплуатации компрессоров выносного холодоснабжения в 3 раза больше, чем у встроенного холода. Відповідно, власник магазину знижує свої витрати на закупівлю нового обладнання.

5. Продукція провідних брендів

Вибираючи продукцію, віддавайте перевагу перевіреним виробником. Для виносного холоду найчастіше необхідне таке обладнання:

В результаті бачимо, що встановлення обладнання з виносним холодом – це правильне рішення, яке дозволить вам отримати вагомі конкурентні переваги. З усіх питань встановлення та проектування систем виносного холодопостачання звертайтесь до спеціалістів компанії «ВСК «Фростленд» за телефонами, вказаними на сайті.


1