Bock - Frostland

Пошук

Bock

bockПродукція німецького концерну GEA Refrigeration Technologies завжди відрізнялася чудовою якістю та довірою з боку споживачів. Тому не дивно, що після того, як компанія GEA заявила про намір купити компанію Bock, діяльність останньої пожвавилася.

Увесь час існування компанія Bock спеціалізується на розробці та виготовленні високоякісних відкритих та напівгерметичних компресорів поршневого типу. Їхня продукція встановлена в системах холодопостачання по всьому світу, а також її можна купити у каталозі промислового холодильного обладнання на нашому сайті.

Продукція Bock – якість понад усе

Стабільно висока якість продукції зумовлена наявністю професійного штату співробітників (понад 300 осіб). Складальні цехи компанії Bock розташовуються в Індії, Китаї, Чеській республіці, а також мають філії та представництва в Таїланді, Австралії, Сінгапурі. Завдяки цьому продукція Bock користується широкою популярністю у багатьох європейських країнах, а також в Америці та Африці.

Основна відмінність виробника Bock від інших виробників холодильного обладнання в тому, що розробники постійно вдосконалюються і прагнуть випуску компресорів, що працюють на сучасних холодоагентах з дотриманням всіх екологічних вимог. Компресори Bock встановлюються в систему під гайку або за допомогою паяння припоєм.

Купити напівгерметичні компресори в інтернет-магазині https://frostland.com.ua/


1