Bristol - Frostland

Пошук

Bristol

бристоль логоАмериканський виробник компресорів Bristol (Брістоль) успішно здійснює свою діяльність із 1975 року. Нині це найпотужніший завод із виготовлення озонобезпечних компресорів, які знайшли активне застосування у сфері холодильного обладнання, кондиціювання, використовуються спільно з тепловими насосами тощо. Площа заводу Брістоль складає 56 000 кв.м та щорічно випускає понад 5 млн. поршневих компресорів для реалізації в 50 країнах світу.

Виробник компресорів Bristol в Україні.

Виробник Bristol є лідером на ринку холодильного обладнання завдяки тому, що:

  • Використовує новітні технології у технологіях;
  • Слідкує за якістю продукції – елементи компресорів перевіряють ультразвуком, тестують на герметичність, ступінь компресії тощо;
  • Працюють усім відомих типах фреона;
  • Продукція має різні технічні характеристики з різним рівнем шуму та продуктивність.

bristol compressorsПродукція корпорації Bristol Compressors International випускається з урахуванням вимог споживачів, які постійно зростають. Тому все більший акцент робиться на методи ощадливого виробництва, розширення асортименту та удосконалення технічних характеристик існуючих моделей.

Компанія «Фростленд» займається продажем, встановленням та обслуговуванням компресорів Bristol вже більше 5 років і особисто переконалася в їх якості та надійності.


1