Чи підходить тепловий насос для вашого будинку? - Frostland

Пошук

Чи підходить тепловий насос для вашого будинку?

energy тепловий насосТеплові насоси показали свою ефективність у багатьох країнах світу, добре вони підходять і для українського клімату.

Саме тому все частіше встановлюють не лише теплові насоси для опалення приватних будинків, а й для опалення офісних та промислових приміщень.

Де теплові насоси працюють найкраще?

Теплові насоси типу повітря-вода є найбільш популярними в кліматичних районах, де температура рідко опускається нижче -3°C.

Але навіть якщо ви живете в холодніших районах країни, тепловий насос повітря-вода може бути правильним вибором для вашого будинку, тому що він одночасно може вирішити завдання з опалення, охолодження будинку та ГВП.

Тепловий насос може знизити витрати на електроенергію

У порівнянні з традиційними системами опалення та охолодження в будинках та кондиціонерах, тепловий насос може заощаджувати до 60% витрат на покупку електроенергії та природного газу для опалення.

пристрій теплового насосу

Початкова вартість та встановлення теплового насосу

Теплові насоси, як правило, коштують дорожче в порівнянні з одним опалювальним котлом або кондиціонером, але пам’ятайте, що вони виконують роботу обох, тому в багатьох випадках ваші загальні витрати можуть бути меншими при встановленні тільки теплового насоса.

Тепловий насос має ті ж експлуатаційні витрати, що й кондиціонер у сезон охолодження Під час опалювального сезону такі витрати на тепловий насос можуть бути набагато нижчими, ніж у випадку встановлення традиційного опалювального котла.

Середня тривалість експлуатації теплового насоса зазвичай становить 20-25 років, і цей час він повністю окупає вкладені у нього кошти.

На нашому сайті представлені:

З питань підбору моделі теплового насоса для вашого приватного будинку дзвоніть +38 050 511 31 93


1