Copeland - Frostland

Пошук

Copeland

лого coppeland З того моменту, як наприкінці 80-х років у системах кондиціювання житлових будинків стали встановлюватися спіральні компресори, компанія Emerson Climate Technologies стала активно розвиватися та вдосконалюватись у цьому напрямку. Як результат випуск високоякісних спіральних компресорів під брендом Copeland Scroll™.

Даною розробкою компанія підняла вимоги до спіральних компресорів на принципово новий, вищий рівень. При цьому інженери американського концерну Копленд не зупиняються на досягнутому та продовжую свої розробки.

Copeland – якість, можливості, розвиток

У сучасному світі спіральні компресори марки Copeland активно використовуються практично у всіх сферах діяльності по всьому світу. Їх встановлюють у холодильних системах промислових та комерційних підприємств, у теплових насосах, та для охолодження житлових приміщень та транспорту, у системах холодопостачання супермаркетів та на багатьох інших об’єктах. Цей список можна продовжувати вічно, адже якість компресорів Copeland відкриває їм все більше можливостей для застосування у всіх сферах господарювання.

Чому варто віддати перевагу продукції Copeland

Ось кілька фактів, які відмінно демонструють, чому продукція Copeland, у тому числі напівгерметичні поршневі компресори, активно завоювала популярність по всьому світу:

  • Вже продано понад 25млн. компресорів;
  • Великі масштаби виробництва – понад 4млн. спіральних компресорів Copeland щороку;
  • Виробничі потужності: 9 підприємств на 3 континентах;
  • Активні наукові розробки у центрах інженерно-технічної підтримки у Європі, Азії та Америці.

Саме тому продукція даного бренду широко представлена у нашому каталозі холодильного обладнання та завжди є у наявності на складі у м. Суми та м. Київ.

Вас також можуть зацікавити:


1