Виробник Danfoss - Frostland field-_yoast_wpseo_

Пошук

Danfoss

DanfossСьогодні холодильні компресори, які виготовляє компанія «Danfoss», широко застосовуються не тільки в побуті, а й у промисловості. Данська компанія “Данфосс” є компанією міжнародного рівня. Вона займається виробництвом холодильного, вентиляційного, електричного, теплового обладнання. Також є автором багатьох передових технічних розробок.

«Danfoss» виготовляє продукцію, яка є безпечною для природного середовища, але при цьому продукція, що виробляється, є дуже якісною, і якість постійно покращується. Продукція компанії «Данфосс» дозволяє значною мірою зробити життя її користувачів більш комфортним.

Холодильні компресори Данфосс – якість у кожній деталі

Які існують види компресорів, випуском яких займається “Данфосс”:

  1. Герметичні компресори, що працюють на безперервному струмі та холодопродуктивністю двадцять Ватт;
  2. Поршневі компресори “Maneurop”;
  3. Спіральні компресори Performer, їх холодопродуктивність становить приблизно сто п’ятдесят кіловат.

Герметичні компресори стали вперше вироблятися мови у Франції ще другої половини ХХ століття. Вони були однопоршневі, двопоршневі та чотирипоршневі. Такі компресори охолоджуються за допомогою газу, що поглинається ними, тому необхідності в додатковому вентилюванні немає. Передбачено вбудований захист від перегріву. Також може бути зроблений монтаж у централі холодильника.

Заправляються такі компресори лише заводською олією. Є компресори серії MT та MTZ. Дані компресори призначені працювати як на середніх, так і на значних рівнях кипіння холодоагентної олії. Герметичні компресори серії MT функціонують на олії з фреоном R22, а серії MTZ – на гідровуглецевій олії з фреоном R407C, R507, R134а, R404А, а також поліефірному – 160РZ.

Серійна лінія NTZ використовується за допомогою олій низького рівня температури кипіння – R404а. Висока температура поглинання холодильного агента не перевищує позначки температури + 20 градусів за Цельсієм, що дає можливість заморожувати і зберігати продукти. Частина моделей встановлюються в систему під гайку, для решти вам знадобиться припій для паяння алюмінію або мідно-фосфорний.

“Данфосс” протягом тривалого часу займає лідируючі позиції у виробництві компресорів. Модельний ряд герметичних компресорів, що представлений на ринку, складається з наступних типів: PL, BD, SC та інші. Усі вони відрізняються роботою різних діапазонах, електричних параметрах.

В интернет-магазине Фростленд вы можете купить такую продукцию Данфосс:


1