Додаткові комплектуючі до холодильного обладнання - Frostland

Пошук

Додаткові комплектуючі до холодильного обладнання

Купуючи холодильне обладнання, ми насамперед вивчаємо його технічні характеристики, потужність, умови роботи та ін. Але мало хто замислюється про те, що і для промислового холодильного обладнання у продажу є корисні додаткові аксесуари та комплектуючі, які значною мірою допомагають покращити продуктивність, зручність використання та функціональність обладнання.

Вибираємо комплектуючі до холодильного обладнання

Матеріал зовнішньої поверхні

Найчастіше холодильники виробляють із алюмінієвою зовнішньою поверхнею. Але якщо є можливість, краще замовити модель з поверхнею з вінілу або нержавіючої сталі, оскільки ці матеріали надійніші, міцніші та легші піддаються чищенню.

Коліщатка

Краще віддати перевагу холодильникам на коліщатках замість ніжок. Так вам легше пересуватиме обладнання, щоб забезпечити повноцінну чистоту у приміщенні. Також, якщо ви купуєте обладнання вперше, ви можете одразу поставити його там, де воно буде заважати. Коліщатка в цьому випадку додадуть установці мобільність і допоможуть швидко пересувати її у разі майбутньої перестановки або перепланування кухні.

Гратчасті полиці

Не завжди стандартної кількості полиць у комплектації буває достатньо. Тому завжди дізнавайтеся їх кількість, і якщо вам потрібно буде зберігати багато дрібних продуктів різного напрямку – правильним рішенням буде замовити кілька додаткових полиць.

Гірки для листів і формочок

Якщо ви плануєте зберігати в холодильнику продукти у формах або на деках – краще замовляти холодильне обладнання на кшталт холодильних гірок.

Види дверей

Стандартні суцільні дверцята можна замінити скляними – так, не відкриваючи зайвий раз холодильник, ви бачитимете, скільки яких страв або десертів у вас залишилося. Також для зручності роботи персоналу на кухні можна перемістити дверні петлі на інший бік.

Популярні комплектуючі до холодильного обладнання

На нашому сайті представлений широкий перелік найбільш затребуваних комплектуючих до холодильного обладнання:

Як бачите, до покупки промислового холодильного обладнання варто підходити з усією серйозністю, враховуючи навіть на перший погляд не важливі нюанси. А тим більше якщо йдеться про купівлю дорожчої продукції, такої як компресора Secop, компресорно-конденсаторних агрегатів, охолоджувачів повітря – таке обладнання краще замовляти на нашому сайті, оскільки реалізуємо Секоп від офіційного дистриб’ютора в Україні. Якщо ви маєте сумніви, що вибрати, звертайтесь до спеціалізованої компанії, де вас зможуть проконсультувати досвідчені фахівці.


1