Dorin (Officine Mario Dorin) - Frostland

Пошук

Dorin (Officine Mario Dorin)

DorinЗ 1918 року італійська компанія Officine Mario Dorin пропонує інноваційні рішення для охолодження та кондиціювання повітря.

Дизайн, ефективність та надійність є результатом величезної практики в галузі механіки та інженерії, найпередовіших технологій та всіх технічних ноу-хау від інженерів Officine Mario Dorin.

Компресори Dorin – історія якості та надійності

Компанія Officine Mario Dorin була заснована в 1918 році як виробник протяжних та регулюючих верстатів, повітряних компресорів. Також спеціалізувалися на ремонті автомобільних двигунів.

Компанія ТОВ “ПСК “Фростленд” – офіційний представник
компресорів Dorin в Україна

Інформацію про нашу компанію можна побачити на офіційному сайті dorin.com

У 1932 році компанія розпочала виробництво компресорів відкритого типу для холодильних систем. Незабаром саме виробництво компресорів стало основним бізнесом компанії.

dorin компресори

У 1952 році компанія почала випускати напівгерметичні поршневі компресори для кондиціювання повітря та охолодження.

У 1970 році компанія, щоб розмістити виробництво, що постійно зростає, змінила місце розташування і переїхала на нинішній об’єкт площею близько 20 000 квадратних метрів.

Сьогодні Dorin, завдяки відданості та інноваційним розробкам дітей та онуків Маріо у співпраці з усіма внутрішніми та зовнішніми співробітниками, зміцнив свою міжнародну репутацію та продовжує зростати, виробляючи близько 50 000 поршневих компресорів на рік.

компресори dorin

У період з 1983 по 1998 рік OMD розширила свою пропозицію, додавши до свого асортименту компресорів обладнання з 6 циліндрами (від 30 до 50 к.с. з робочим об’ємом від 84 до 138 м3/год) та з 8 циліндрами (від 60 до 75) к.с., з робочим обсягом від 184). до 200 м3/год).

У 1998 році він був доданий до широкого асортименту продукції: поршні моделі 16 з 150 к.с. і робочим об’ємом до 400 м3/год, компресор, який сьогодні, хоч і більше не виробляється, залишається унікальним у своєму типі, один із Dorin.

Dorin – флагмани всієї історії холодильного обладнання

Справжня інновація Доріна народилася в 1999 році, коли були розроблені нові технології, такі як застосування частотної модуляції та використання CO2 як холодоагент.

З 2004 року OMD є основним еталонним виробником компресорів CO2 для транскритичного застосування, визнаним у всьому світі в кожному комерційному секторі. Незабаром Дорін став орієнтиром для використання СО2 та в докритичній фазі.

Протягом того ж періоду було розроблено та виготовлено компресори серії HI, спеціально розроблені для електронного контролю частоти, продукти, які в даний час успішно застосовуються на тих ринках, які пов’язані з впровадженням суворої політики енергозбереження.

У 2008 році народження компресорів H4, H5, H6 та H7 завершили всю серію H. Створена понад 90 років тому компанія Dorin готова вирішувати завдання третього тисячоліття, створюючи технологічно досконалі, сучасні та надійні продукти.

Купити компресори Dorin можна в інтернет-магазині frostland.com.ua. Гарантія якості, доставка по Україні.


1