Ebmpapst - Frostland

Пошук

Ebmpapst

EBM-PAPSTEbmpapst – провідна фірма, яка з Німеччини з’явилася на початку 21-го століття, шляхом об’єднання трьох компаній, які вже набрали значний досвід (EBM, MVL, PAPST).

Асортимент продукції, що випускається в наші дні компанією Ebmpapst настільки широкий, що дозволяє їй займати заслужене місце серед кращих компаній, що випускають вентилятори в Європі.

Понад 10 тисяч інженерів займаються розробкою та оптимізацією характеристик продукції, що надходить на світовий ринок. Завдяки цьому продукція відповідає запитам споживчого контингенту.

Галузеві експерти визнали, що вентилятори Ebmpapst вигідно відрізняються економічності, високо ефективністю, тривалим терміном служби. Ці відмінні властивості дозволяють ефективної продукції Ebmpapst бути затребуваною для багатьох галузей виробничої та побутової діяльності.

Переваги вентиляторів Ebmpapst

Завдяки компактним, ергономічним розмірам, вентилятори незамінні у виробництві промислового обладнання та автомобілебудування, у створенні систем кондиціювання, холодопостачання та розробках комп’ютерної техніки. Великий асортимент моделей дозволяє вибрати будь-який осьовий вентилятор з необхідними параметрами, такими як розмір та рівень потужності.

Продукція Ebmpapst – якість, надійність, економічність

Сучасна, до дрібниць продумана оригінальна аеродинаміка лопатей забезпечує знижену шумність у процесі експлуатації. Конструкційні особливості забезпечують високе енергозбереження за умови ефективної роботи устаткування. У 2010 році осьові вентилятори виробництва Ebmpapst були удостоєні високої європейської премії за технологічність. Їх також можна встановлювати на обладнання інших виробників, у тому числі на охолоджувачі повітря Karyer.

В інтернет-магазині Фростленд можна купити з доставкою по Україні таку продукцію цього бренду:

Вас також можуть зацікавіти інші виробники осьових вентиляторів та вентиляторів: Weiguang та Ziehl-Abegg.

Крім того, компанія Фростленд є офіційним дистриб’ютором припою для паяння Harris, а також конденсаторів LEEL COILS EUROPEs.r.o., тому цю продукцію ви можете купити у нас за найкращою ціною в Україні.


1