Виробник ECO - Frostland

Пошук

ECO

eco logo У Європі є безліч різних компаній, які займаються виробництвом та масовою реалізацією повітряних теплообмінників по всьому світу (повітроохолоджувачі для промислових установок холодопостачання, холодильних камер).

Безперечним фаворитом у цій сфері є італійська компанія “ЕСО Group”. Універсальність, ефективність, надійність, ергономічність, передове обладнання для виготовлення, низький рівень шуму, економічність, довговічність – усі ці слова можна зарахувати до товару “ЕСО Group”.

Компанія ECO – лідер

У 2007 році фірма “ЕСО Group” стала частиною величезної корпорації “Luvata”, яка займається видобутком корисних копалин, металургійною промисловістю, виготовленням сплавів та міді. Крім того, “ЄСО Group” зацікавлені виробляти товари, що відповідають найвищій планці якості та сучасності, тому вони безперервно намагаються довести до ідеалу контрольні та технологічні процеси, невпинно стежать за ринком та досконало вивчають новинки та інновації конкурентів.

Для всіх цих цілей у складі “ЄСО Group” є великі, котрі відповідають останньому слову техніки, конструкторський та науково-дослідний відділи. Безсумнівна якість товарів цієї компанії відома у Європі, а й у інших куточках світу. Щороку багатомільйонним тиражем “ЕСО Group” експортує свій товар до десятків різних країн. До того ж, у “ЕСО Group” є достатньо стабільних партнерів серед гігантів виготовлення холодильного обладнання, таких як Electrolux, Thermo King, Carrier, ТЕКО, Danfoss та багато інших.

Вас також можуть зацікавити:


1