Виробник компресорів Embraco Aspera - Frostland

Пошук

Embraco Aspera

embraco asperaОдним із світових лідерів із виробництва герметичних компресорів та агрегатів, по праву, можна назвати корпорацію EMBRACO. Ця бразильська корпорація вже понад 42 роки відома у світі і займає одну з провідних позицій серед виробників систем охолодження. У 90-х роках гурт EMBRACO злився з італійським заводом ASPERA. Це позитивно позначилося якості виробленого устаткування. Головною метою компанії став розвиток інновацій для підвищення рівня життя.

Що виробляє компанія EMBRACO?

Лінійку EMBRACO ASPERA представляють компресори для холодильного побутового та промислового обладнання. Компресори, вироблені компанією, надійні та технологічно відповідають усім сучасним вимогам.

Найбільші виробники побутових приладів та холодильного обладнання використовують компресори EMBRACO як комплектуючі до своїх товарів. Все обладнання не перегрівається, а сполучні трубки захищені від бруду та вологи гумовими пробками. На сьогодні обладнання, яке виробляється компанією EMBRACO, широко використовуються в холодильних прилавках, камерах, вітринах, льодогенераторах та інше обладнання.

Компресори високопродуктивні, мають високий клас енергозбереження і безшумні в роботі. Устаткування відповідає всім стандартам якості, що підтверджується сертифікатами. Обладнання на виробництві обов’язково проходить контроль якості, і піддаються випробуванням. Завдяки самовіддачі всіх співробітників, компанія EMBRACO займає лідируючу позицію на світовому ринку і є провідним виробником компресорів.

В інтернет магазині Фросленд ви можете придбати таку продукцію:


1