Виробник компресорів Frascold - Frostland

Пошук

Frascold

frascoldЛідер на італійському ринку та другий на європейському виробник холодильного обладнання – компанія Frascold, понад 70 років працює на ринку виробничих та торгових холодильних установок. Обладнання Фрасколд знаходить свого покупця у всіх точках нашої планети. Ця популярність та затребуваність пояснюється добротністю, надійністю та довговічністю продукції, що досягається завдяки застосуванню найкращої сировини та жорсткого контролю стандартів якості.

Продукція має сертифікати ASERCOM, UK E.C.A. Sheme, Det Norske Veritas, Держстандарт, та відповідає міжнародним нормам якості та безпеки. Холодильні агрегати Фрасколд застосовуються в харчовій промисловості та в медицині, у хімічній та нафтохімічній промисловостях, у будівництві та машинобудуванні, та в інших сферах нашого життя.

Асортимент продукції компанії Frascold

Якість та затребуваність продукції компанії Frascold знаходять своє підтвердження у величезній масі замовлень та у постійному підвищенні виробництва, знаходженні у клієнтській базі найвідоміших корпорацій сучасності. Італійська компанія чітко стежить за побажаннями покупців, створює нові моделі, покращує модифікації, що вже зарекомендували себе, впроваджує найсучасніші технології.

В результаті цієї роботи у холодильних агрегатів фірми Фрасколд знижене споживання електроенергії та знижений рівень шуму. Багато агрегатів універсальні та можуть працювати у різних режимах температур. Асортимент компанії, що постійно оновлюється, дозволяє покупцеві знайти саме ту модель, яка влаштовує його найбільшою мірою.

А також є у продажукомпресори та холодильні агрегати провідних світових виробників.


1