Комплектуючі для холодильного обладнання - Frostland

Пошук

Комплектуючі для холодильного обладнання

Кожен сучасний супермаркет, магазин або ресторан, оснащені системами холодильного обладнання та кондиціонерами. Як і будь-які складні агрегати, спліт-системи, вітрини та холодильники періодично потребують обслуговування та ремонту.

Утримувати власний штат фахівців часто не має сенсу, і для проведення регламентних робіт запрошують профільні компанії, які мають відповідне обладнання та комплектуючі.

Звісно, досконально розбиратися у влаштуванні виносного холоду вам зовсім не обов’язково. Однак для контролю власних витрат та розуміння, що вам пропонують, необхідно знати, які комплектуючі вказані в рахунку, і для чого вони служать.

Ми пропонуємо розглянути найпоширеніші з них.

Основні комплектуючі для холодильних систем

запірний вентиль данфоссЗапірні вентилі. Спеціалізований вид арматури, що виступає з’єднувачем магістралей різних систем холодопостачання з компресором або ресивером, що нагнітає або всмоктує.

Запірний вентиль необхідний у магістралі для відсікання холодильного контуру під час ремонтних робіт або технічного обслуговування.

Компресорне масло Для використання в холодильних установках було розроблено спеціальний склад, у якому відсутній віск, сірка та волога. Завдяки здатності частково розчинятися у фреоні, компресорне масло вільно циркулює по всьому контуру системи, потрапляючи на частини, що рухаються і труться.

мідна трубаМідна труба Головна перевага труб з міді – стійкість до корозії, перепаду температур, впливу довкілля та тривалий термін експлуатації.

Завдяки високому коефіцієнту теплопровідності, мідні труби найчастіше використовують у системах кондиціонерів, холодо, водо та теплопостачальних контурах.

Відокремлювач рідини. Цей пристрій необхідно вловлювати холодоагент в рідкій фазі, який може не перейти повністю в пароподібний стан з випарника, що призведе до гідроудару і незворотного пошкодження мотора компресора.

ресивер вертикальнийРесивер хладагента – герметичный накопительный бак вертикального или горизонтального типа, основная функция которого – обеспечить бесперебойную работу холодильной системы при различных тепловых нагрузках.

Ресивер холодоагенту виступає як масло- і повітровідділювач, він необхідний для збору рідкого холодоагенту з труби конденсатора і подальшої рівномірної його подачі в ТРВ і випарник

фітинги. Простий та надійний вид кріпильних елементів, що застосовується у різних комунікаціях. Найпопулярнішими на сьогоднішній день є мідні фітинги завдяки довговічності та універсальності застосування.

denaФільтри-осушувачі. Однією з найсерйозніших проблем експлуатації холодильної установки може стати поява сторонньої вологи в системі, яка може призвести до закупорки системи або утворення кислоти.

Для усунення цієї загрози були розроблені спеціальні пристрої, покликані видаляти рідину з холодоагенту, а також запобігання попаданню сміття або інших твердих частинок (окалини, піску, іржі) капілярні трубки.

Фільтр-осушувач необхідний для захисту циліндрів компресора, клапанів, що регулюють вентилі від засмічення та передчасного виходу з ладу. Встановлюють його на холодильній магістралі між ресивером та регулюючим вентилем.

blue refregirationВіброгасники. Необхідна частина в системі холодильного обладнання, що несе функцію гасіння вібрації, що виникає під час роботи компресора, зменшуючи загальний шумовий фон роботи обладнання, і запобігаючи механічним пошкодженням контуру.

Усі необхідні комплектуючі для ремонту кондиціонерів та систем холодопостачання ви можете знайти у каталозі інтернет-магазину frostland.com.ua – розділ «Комплектуючі».


1