Виробник конденсаторів LU-VE - Frostland

Пошук

LU-VE

Організація «LU-VE Contardo S.p.a» є однією зі світових організацій серед тих, що займаються випуском обладнання, призначеного для обміну тепла, для холодильних апаратів, а також систем кондиціювання повітря. Ця італійська організація функціонує у цій сфері майже століття. На вибір представлена наступна продукція, що випускається:

  • повітроохолоджувані конденсатори;
  • випарники;
  • “сухі” охолоджувачі.

lu-veВитоки організації беруть свій початок із 1928 року. Саме цього року вперше було утворено невелику організацію в Мілані (Італія), яка стала займатися виготовленням теплообмінного обладнання. Вона отримала назву Contardo S.p.a.

Сьогодні в цій організації функціонують чотири самостійні заводи-виробники. Загальна площа всієї мережі компанії «LU-VE» займає двісті десять тисяч квадратних метрів, виробничі цехи займають близько шістдесяти тисяч квадратних метрів.

Вся розгалужена мережа фірми з усіма її філіями та представництвами в Європі, Америці, а також в Австралії дозволяє постачати продукцію, що випускається їй, приблизно в дев’яносто країн по всьому світу. Так, сукупний товарообіг цієї фірми у дві тисячі другому році становив понад дев’яносто п’ять мільйонів євро, що приблизно в чотири з половиною рази перевищує її товарообіг у 1991 році.

Безперервні дослідні та теоретичні вивчення процесів, що впливають на обмін тепла, запровадження інноваційних технічних рішень та загалом удосконалення виробленої продукції згідно з вимогами світового ринку дозволили фірмі «LU-VE» розширитися та розвинутись.

До найважливіших інноваційних досягнень «LU-VE», отриманих з перших днів, належать такі, як електрична відтайка випарників; особливе покриття Alupaint, яке використовується в суворому середовищі; технологічний процес, застосовуваний виготовлення та запуску сталевого беструбного конденсатора; Другий етап отримання теплообмінника і багато інших.

Усі агрегати, що випускаються даною компанією, сертифіковані згідно з програмою Certify-All. Ця програма є основною програмою сертифікації, оскільки тільки вона надає гарантію того, що всі технічні характеристики (наприклад, витрата повітря, рівень шуму та інші), зазначені в каталогах, є достовірними. Вся система якості також сертифікована (ISO 9001), у тому числі лабораторні перевірки, проектування, виробничі процеси та система контролю.

Для виготовлення всієї продукції, виробленої цією організацією, застосовуються тільки найкращі матеріали, і оскільки така продукція спочатку піддається заводським перевіркам у найсуворіших умовах, то на неї надається два роки гарантії.

В інтернет-магазині Фростленд ви можете купити таку продукцію цього виробника:

  • Охолоджувачі повітря Lu-ve
  • Конденсатори Lu-ve

1