Монтаж холодильної камери для квітів у Сумах - Frostland

Пошук

Монтаж холодильної камери для квітів у Сумах

 

Виконаємо монтаж холодильної камери для квітів у Сумах та Сумській області. Досвід роботи – з 2007 року. Найбільший склад холодильного обладнання та комплектуючих у Сумах та Сумській області.

Для розрахунку вартості монтажу холодильної камери для квітів дзвоніть +38 (050) 404-44-01

Холодильні камери для зберігання квітів у Сумах будуть укомплектовані спеціальним холодильним обладнанням, яке:

  • спрямовано підтримку оптимального температурного режиму для зберігання квітів +3С…+6С;
  • забезпечує мінімальну циркуляцію повітря в камері, що запобігає в’яненню та обвітрюванню кольорів;
  • займає мало місце і не відволікає він увагу покупців. Так, компактні повітроохолоджувачі стельового типу Hispania ідеально вписуються в дизайн квіткової камери.

Холодильні камери для квітів – приклади монтажу компанією ВСК «Фростленд»

Спеціалістами компанії ТСК «Фростленд» у Сумах та інших містах Сумської області виконано кілька десятків монтажів холодильних камер для зберігання квітів. В тому числі:

Квіткова камера холодильна 4 куб.м. для магазину квітів «Зелений світ»

цветочная камера сумы (1) цветочная камера сумы (2) цветочная камера сумы (3)

Дізнатися більше…

Холодильна камера для зберігання кольорів 12 куб. для точки продажу ТМ Holiday

2 холодильная камера для цветов 5 холодильная камера для цветов 7 холодильная камера для цветов

Дізнатися більше…

Монтаж холодильної камери для квітів – особливості встановлення у житлових будинках

Холодильна камера для квітів – це перше, що необхідно, якщо ви вирішили відкрити магазин з продажу квітів або студію флористики.

Найчастіше квіткові магазини розташовуються перших поверхах багатоквартирних будинків – це правильне рішення, оскільки у квіткового магазину з’являються лояльні клієнти-сусіди. Але важливо розуміти, що у такому розташуванні магазину є нюанси. Наприклад, ви повинні бути впевнені, що звук холодильного обладнання, що працює, ваших квіткових камер не заважатиме мешканцям, і не стане можливою причиною для конфлікту.

Щоб уникнути такої ситуації, фахівці виробничо-сервісної компанії «Фростленд» рекомендують для монтажу холодильної квіткової камери використовувати холодильне обладнання зі зниженим рівнем шуму.

У своїй практиці для монтажу холодильної камери для квітів ми рекомендуємо використовувати компресори Secop, які є малошумними, ефективними і мають всі необхідні сертифікати відповідності.

За бажанням замовника, можливе встановлення компресорно-конденсаторних агрегатів на базі інверторних компресорів (Danfoss Optyma Plus Inverter і Hispania (моделі з регулюванням продуктивності). Цей варіант дорожчий, але ці витрати незабаром нівелюються і окупляться. в охолоджуваному об’ємі проти стандартних компресорів on/off.

Завдяки запасу потужності інверторного компресора та плавного регулювання продуктивності, можливе прискорене охолодження та вихід на потрібний температурний режим.

Для установки повітроохолоджувача найчастіше віддаємо перевагу стельовим повітроохолоджувачам ТМ Hispania або ТМ Karyer.

Крім цього, при монтажі холодильної камери для квітів буде підібрано все необхідне додаткове обладнання для безперебійної та економічної роботи камери, таке як автоматичне «оперативне» та «аварійне» реле тиск, інтелектуальний електронний блок управління температури з датчиками, додатковий ТЕН підігріву картри та термостат Зимовий пакет», автоматичний вимикач та спеціальний автомат захисту електродвигуна та ін.

З питань монтажу квіткової холодильної камери телефонуйте +38 (050) 404-44-01

1