Надходження продукції TM Hispania - Frostland

Пошук

Надходження продукції TM Hispania

ТОВ «Фростленд» поспішає повідомити вас про нове надходження обладнання від TM Hispania: охолоджувачів повітря серії HEJ і HEA, а також компресорно-конденсаторних агрегатів серії HUC.

hispania

Агрегати ТМ Hispania є альтернативою вже популярним і визнаним, агрегатам з низьким шумом і в захисному корпусі Optyma Slim Pack і Optyma Plus (виробництва Danfoss), Silensys (виробництва Tecumseh).

hispania

Компресорно-конденсаторні агрегати ТМ Hispania не поступаються якістю, всі комплектуючі оригінальні, від світових виробників та лідерів галузі.

hispania

Серія агрегатів HUC виконана на базі компресорів Copeland Digital Scroll, які мають діапазон регулювання від 10 до 100% (дивіться перелік агрегатів з регулюванням продуктивності).

Це чудове рішення для невеликих магазинів, спроектованих під виносний холод або агрегат, що працює на кілька споживачів.

hispania

Завдяки енергозберігаючим технологіям, ці агрегати дозволяють знизити енергоспоживання до 30%.

hispania

Ми прагнемо забезпечити наших клієнтів лише якісним обладнанням для систем холодопостачання за доступною ціною, а обладнання ТМ Hispania – це високоякісна продукція, її якість повністю відповідає загальноприйнятим європейським стандартам. Компанія HISPANIA REFRIGERATION EQUIPMENT CO., LTD регулярно контролює якість продукції, що тестується на всіх етапах виробництва, проводить випробування в складних умовах експлуатації.

Це дозволяє бути впевненим у безвідмовній роботі обладнання ТМ Hispania в екстремальних погодних умовах та при максимальному навантаженні. Саме тому ми рекомендуємо використовувати продукцію даної торгової марки при створенні систем виносного холоду для комерційних приміщень, магазинів, супермаркетів.

Якість продукції підтверджує наявність сертифікатів міжнародного значення, таких як ISO 9001, CE, RoHS та інших.

Замовити обладнання ТМ Hispania можна на сайті у розділах:

Або зв’язавшись із нами за телефонами, вказаними на сайті.


1