Порівняння компресорів Copeland серії ZB та Danfoss серії MLZ - Frostland

Пошук

Порівняння компресорів Copeland серії ZB та Danfoss серії MLZ

copeland zbВ даний час на ринку холодильного обладнання і виносного холоду існує два найбільші виробники – Danfoss і Copeland, чиї компресори і компресорно-конденсаторні агрегати заслужено займають лідируючі позиції з продажу по всьому світу.

Сучасні спіральні компресори виробництва Danfoss – це передові компресори нового покоління. Вони мають унікальну конструкцію та відрізняються високими показниками ефективності в системах охолодження. Значення холодопродуктивності перебувають у діапазоні від 3,4 до 21 кВт.

Надійний електродвигун високої ефективності, оптимальне розташування спіралей та інші особливості конструкції призводять до оптимального споживання електроенергії, високого ККД та тривалого терміну експлуатації обладнання.

Серед незаперечних переваг варто також виділити запатентований захист від перегріву олії, можливість використання однієї моделі з різним фреоном: R22, R404A, R507, R134а та ін.

copeland zbEmerson Climate Technologies також пропонує інноваційну лінійку середньотемпературних компресорів Copeland ZB. Потужність моделей знаходиться в інтервалі від 2 до 30 квт. До серії входять цифрові агрегати з можливістю широкої зміни продуктивної потужності.

Набагато менша кількість рухомих частин компресорів Copeland ZB, на відміну від поршневих аналогів, захист від гідроудару та наявність системи узгодження спіралей – гарантують стабільно-надійне функціонування, навіть у складних умовах.

Малые габариты и вес агрегатов – сбалансированное решение для компактных холодильных установок. Призначені для конденсаторних пристроїв та спеціальних робочих агрегатів. Малошумність компресорів дозволяє використовувати агрегати в домашніх холодильних установках. Зовнішній корпус, що шумоізолює, може додатково знижувати показник звукового подразника на 10 дБА.

Найбільша модель ZB220, запропонована виробником, може працювати з холодоагентами R22, R134a, R404A, R407A і має продуктивність 22 кВт.

Як бачимо, компресори серії MLZ виробника Данфосс, і компресори серії ZB виробника Copeland – мають схожі характеристики і мають такі якості як надійність, енергоефективність, компактність і низький рівень шуму.

Завдяки якості та надійності компресорів серії MLZ великою популярністю користуються і агрегати Danfoss Slim pack, виконані на базі цих компресорів.

Компанія Emerson Climate Technologies зараз не випускає агрегати з компресорами серії ZB, лінійка агрегатів Copeland EazyCool виконана на базі компресорів серії ZX.

Тим не менш, на ринку холодильного обладнання з’явився сучасний аналог Danfoss Slim pack – агрегати серії HUC виробництва Hispania на базі компресорів Copeland ZB.

Агрегати Danfoss Slim pack із компресором Danfoss MLZ Агрегати Hispania з компресором Copeland ZB
Агрегат OP-MSUM034MLW05E
на базі компресора MLZ015
Аналог – Агрегат HUC 4001Z03 MT
на базі компресора ZB15KQE-TFD
Агрегат OP-MSUM046MLW05E
на базі компресора MLZ021
Аналог – HUC 4501Z02 MT
на базі компресора ZB19KQE-TFD
Агрегат OP-MSUM057MLW05E
на базі компресора MLZ026
Аналог – HUC 4501Z03 MT
на базі компресора ZB26KQE-TFD
Агрегат OP-MSUM068MLW05E
на базі компресора MLZ030
Аналог – HUC 4502Z02 MT
на базі компресора ZB29KQE-TFD
Агрегат OP-MSUM080MLW05E
на базі компресора MLZ038
Аналог – HUC 4502Z03 MT
на базі компресора ZB38KQE-TFD
Агрегат OP-MSUM093MLW05E
на базі компресора MLZ045
Аналог – HUC 4502Z04 MT
на базі компресора ZB45KQE-TFD
Агрегат OP-MSUM108MLW05E
на базі компресора MLZ048
Аналог – HUC 4502Z04 MT
на базі компресора ZB48KQE-TFD

 

Сучасні агрегати HUC на базі компресорів Copeland серії ZB це надійне обладнання виробника Hispania. Детальніше про якість та надійність агрегатів Hispania дивіться тут.

агрегат на базі copeland

hispania


1