Проектування чилера, запуск в експлуатацію - Frostland

Пошук

Проектування чилера

 

Проектування чиллера, або як його ще називають – система охолодження рідини, стає необхідним тоді, коли серед наявних на ринку моделей готових чилерів немає такої, що повністю відповідає вашим вимогам.

Також замовляючи виробництво чилерів у виробничо-сервісній компанії «Фростленд», ви можете безпосередньо брати участь у виборі комплектуючих для чиллера, що дасть вам впевненість у тому, що всі його компоненти будуть відмінної якості та суворо із заявленими характеристиками.

Наприклад, ми можемо розробити чилер на базі наявних компресорно-конденсаторних агрегатів провідних виробників, або зібрати необхідний агрегат на базі відповідного компресора.

Проектування чилерів: які дані потрібні

Для проектування та встановлення чиллера, який повністю буде відповідати потребам вашої компанії, нам необхідно знати, яка буде початкова температура рідини, що охолоджується, і яка потрібна кінцева температура охолоджуваної рідини. Також важливі показники – це об’ємна витрата охолоджуючої рідини, яка вимірюється в м3/год, необхідна холодопродуктивність та температура навколишнього середовища (розрахункова температура повітря на вході до конденсатора).

Якщо ви не знаєте величину всіх цих показників для вашого виробництва, ви можете зателефонувати нам, і ми допоможемо з розрахунком показників, що відсутні.

Установка чилерів – чому варто звернутися до фахівців

Монтаж чиллера включає ряд специфічних заходів, при яких потрібно враховувати: компонування та розміщення обладнання та комунікацій, безперебійність роботи всіх складових системи, підключення, налаштування автоматики та перевірку працездатності системи при різних параметрах.

Ось чому промислові чиллери краще замовляти у компаній, які мають достатній досвід роботи та кваліфікованих фахівців.

Компанія «Фростленд» за більш ніж 8 років роботи на ринку промислового холодильного обладнання успішно займається виробництвом та встановленням промислових чилерів у Сумах, Львові, Києві, Харкові, Рівному та інших містах України.

У нас можна замовити: чилер із виносним конденсатором, чилери повітряного охолодження, чилери з водяним охолодженням.

Ознайомитись з прикладами виконаних нами робіт з проектування, встановлення та обслуговування чилерів можна тут

1