Проектування та встановлення чиллера для ТОВ АП Сумський бекон - Frostland

Пошук

Проектування та встановлення чиллера для ТОВ АП Сумський бекон

У березні 2014 року фахівцями компанії «Фростленд» було розроблено комплексне рішення щодо охолодження рідини в потоці на базі обладнання нашого виробництва, прототипом якого є вдосконалений чилер європейської якості, що дозволяє охолоджувати молоко з +35°С до +2°С.

Удосконалений чилер був спроектований як попередній охолоджувач для використання у системах охолодження молока чи крові. Завдяки комплексному змійниковому охолоджувачу, зовнішня пластина охолоджувача використовується у більш ніж достатньому масштабі (площа теплообміну).

Чиллер розміщується навколо теплоізольованого резервуара з охолоджувальною рідиною з нержавіючої сталі. На верхівці водяного резервуара є циркуляційний насос, і колектор із труб нержавіючої сталі, здатний приєднати до трьох пластинчастих теплообмінників. Стінки, що перебувають у контакті з водним резервуаром, ізольовані з метою запобігання конденсації. На дні резервуару знаходиться зливний отвір із пробкою.

Вертикальний центрифужний насос створює циркуляцію рідини, що охолоджує, з резервуара через пластини теплообмінника і водоворотного судини і назад в резервуар.

Система містить електронне реле витрати, яке відключає холодильні агрегати у разі поломки насоса, закупорки або протікання. Холодильні агрегати знову запускаються під час відновлення потоку. Для захисту пластинчастих теплообмінників від розподілу, система заповнена 40% розчином пропілен гліколю. Це буде гарантією точки (кордону) замерзання рідини, що охолоджує, до мінус 20°C.

проектування чиллера

Ця система підходить для охолодження води в потоці до Ткон..= +2 0С і витраті не менше 1500 л/год. Для більш плавної та стабільної підтримки температури можливе використання частотного регулятора. У системі передбачено використання трьох пластинчастих теплообмінника та трьох незалежних один від одного холодильних агрегатів.

Дана схема підключення агрегатів дозволяє ступінчасто регулювати холодопродуктивність, що істотно знижує енергоспоживання. У разі непередбаченої зупинки одного з агрегатів, вся система продовжує працювати без зупинки технологічних процесів на виробництві до усунення несправності.

У системі зазвичай використовуються компресорно-конденсаторні середньотемпературні агрегати Maneuropпр-ва Danfoss) зі збільшеними конденсаторами, для роботи в умовах підвищеної температури навколишнього повітря.Підвищений холодильний коефіцієнт, знижений рівень шуму та зменшений витрата енергії, а також розширений діапазон застосування, спрощена установка та технічне обслуговування робить даний агрегат найбільш підходящим саме для даної системи охолодження. За бажанням замовника можливе використання холодильних агрегатів іншого виробника.

Агрегати укомплектовані необхідною автоматикою: фільтра на всмоктувальній та рідинній лінії, оглядове вічко, аварійне та оперативне РД, додатковий картерний підігрівач. Холодильна автоматика фірми “DANFOSS” (Данія): ТРВ у комплекті, електромагнітний вентиль, запірні вентилі

проектування чилера (1)

За час роботи дана система охолодження показала себе як надійна та повністю виконує вимоги, які були закладені у процесі її проектування.

Дізнатись більше про проектування чилерів компанією Фростленд можна тут

Якщо у вас є питання або ви хочете залишити заявку на виробництво та монтаж чиллера, телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.


1