Спіральні компресори: можливості, особливості, сфера застосування. - Frostland

Пошук

Спіральні компресори: можливості, особливості, сфера застосування.

Прорив у розробці та вдосконаленні холодильного спірального компресора був зроблений наприкінці 1973 розробниками американської компанії «Тгаnе». Після цього такі гіганти промисловості того часу, як Copeland, Volkswagen та Hitachi продовжили активні дослідження та вдосконалення конструкції нового компресора. З того часу за цією нововведенням у сфері холодильного обладнання було визнано майбутнє, і всі компанії-виробники компресорів почали проводити дослідження для подальшого розвитку спіральних компресорів.

Області застосування спіральних компресорів.

спіральний компресорОсобливості конструкції спірального компресора зробили його затребуваним практично для будь-якої сфери промисловості, де є необхідність функції охолодження. Все частіше його застосовують у всіх системах кондиціювання, у стандартних системах холодопостачання для торгових точок з виносним холодом, у холодильних системах хімічної промисловості (для охолодження формувальних машин), у системах з переробки харчової сировини, у чиллерах, в автоклавах з очищення винного матеріалу, овоче- та фруктосховищах і т.д.

Популярність застосування спіральних компресор обумовлена наступними перевагами:

  1. Низький рівень шуму, відносно невеликий розмір та менша вага роблять їх зручними для застосування у сфері побутового кондиціювання (квартири, котеджі, кораблі, фабрики).
  2. Високі показники холодопродуктивності, яку розробники з кожним роком збільшують під час випуску нових моделей, дозволяє застосовувати спіральний компресор для комерційного кондиціювання, коли необхідно обслуговувати великі площі: офісні приміщення, банки, ресторани тощо).
  3. Спіральний компресор краще, ніж інші типи, підходить для використання в тепловому насосі завдяки можливості керувати надходженням рідкого холодоагенту в компресор в аварійній ситуації.

1