Виробник Tecumseh Europe - Frostland field-_yoast_wpseo_

Пошук

Tecumseh Europe

tecumseh logoІнновації, надійність продукту та лідерство у галузі холодопостачання та кондиціювання завжди були відмінними рисами компанії Tecumseh Products з моменту її створення у 1934 році. Ці ж робочі принципи справедливі і сьогодні, коли компанії вже відсвяткувала своє 80-річчя.

Ефективність продукції торгової марки Tecumseh (Tekumse) доведена часом. Цей виробник славиться чудовою якістю, впровадженням інновацій та орієнтацією на потреби клієнтів. Розробивши перший герметичний компресор у 1937 році, та успішно запустивши його у виробництво, Tecumseh і зараз продовжує нарощувати обсяги виробництва та розширювати ринки збуту. Зміцненню на ринку холоду сприяв і випуск автомобільних компресорів кондиціювання повітря у 1953 році.

Продукція виробника Tecumseh Europe

На початку 1960-х років корпорація Tecumseh Europe стала найбільшим виробником компресорів на території Сполучених Штатів. На їхню частку припадав випуск 70 відсотків усіх компресорів для морозильників, віконних кондиціонерів, автомобільних кондиціонерів та 30 відсотків – компресорів для холодильних установок промислового та побутового типу.

Починаючи від легкого охолодження і закінчуючи глибоким заморожуванням, компресори та агрегати Tecumseh дозволяють досягти будь-яких необхідних результатів. Безпечне зберігання продуктів харчування або швидке заморожування до потрібної температури – для продукції цього бренду немає нічого неможливого.

Інтернет-магазин Фростленд вже не перший рік активно займається продажем, установкою та обслуговуванням холодильних установок на ринку України з поршневими, ротаційними та спіральними компресорами даного виробника.

Вас також можуть зацікавити:


1