Теплові насоси повітря-вода – відповіді на ваші запитання - Frostland

Пошук

Теплові насоси повітря-вода – відповіді на ваші запитання

Починається опалювальний сезон, і для деяких, можливо, настав час замінити стару систему опалення. Останнім часом для опалення приватних будинків дедалі частіше встановлюють теплові насоси типу “повітря-вода”. А зі зростанням попиту, виникає і безліч питань щодо їх ефективності та економічності. На деякі з них ми і намагатимемося відповісти нижче.

Питання № 1: Газовий котел ефективніший за тепловий насос?

тепловий насос повітря водаЕфективність та економія варіюються та залежать від витрат на газ та електроенергію, режиму використання, погоди та обраної моделі обладнання.

Ефективність теплового насоса, наприклад, типу “повітря-вода”, буде максимальна при моделі опалення “тепла підлога”, так вже комфортна температура в приміщення при такій моделі опалення буде досягатися вже при температурі теплоносія (води в системі) – 30-35 ° C. Для порівняння, при радіаторному типі опалення з підключенням газового казана температура теплоносія повинна бути від 55-60°C.

Тому для визначення ефективності та ухвалення рішення, чи підійде тепловий насос для опалення вашого приміщення, рекомендуємо отримати консультацію наших спеціалістів за тел. +38 (050) 404-44-01

Питання № 2: Встановлення теплового насоса дорожче за встановлення газового котла?

Дійсно, вартість теплового насоса дорожча за вартість газового котла. Але у перші 3-4 роки його експлуатації різниця у ціні окупається за рахунок економії на оплаті вартості газу. Крім того, встановлення теплового насоса ідеально підходить для негазифікованих ділянок.

Питання №3: Чи підходить тепловий насос для клімату України?

Багато людей вважають, що теплові насоси не можуть доставляти тепло у холодному кліматі центральних та північних областей України. Але сучасні теплові насоси, представлені на сайті frostland.com.ua, мають широкий діапазон роботи – до -15 ° C … -20 ° C і показують при цьому стабільні показники ефективності.

А з урахуванням того, що середня температура зовнішнього повітря протягом опалювального сезону коливається від +3,5°C вдень до -1°C вночі теплові насоси показують високу ефективність роботи протягом усього опалювального сезону.

погода в сумах

Запитання № 4: Теплові насоси тільки для опалення?

Хоча назва і припускає це неправильне сприйняття, теплові насоси забезпечують як нагрівання, так і охолодження приміщення.

Вони є тепловими насосами для будинку, тому що вони можуть ефективно відводити тепло до вашого будинку під час опалювального сезону, а потім реверсувати процес для відведення тепла (і деякої вологості) з вашого будинку під час сезону охолодження.

Крім того, у нас у продажу представлені моделі, які, крім опалення/охолодження приміщення, також здатні задовольнити потребу в гарячому водопостачанні.

Питання №5: Теплові насоси дуже галасливі?

тепловий насос повітря вода внутрішній блокЙмовірно, що ранні моделі теплових насосів мали тенденцію бути трохи галасливими. Але на сьогоднішній день виробники теплових насосів значною мірою вирішили цю проблему.

Сучасні моделі, представлені у нас на сайті, забезпечує номінальну потужність звуку зовнішнього блоку 55-59 децибел (залежно від моделі). Для порівняння, шум жвавої вулиці чи гучної розмови – 50–70 дБ.

Шумність роботи внутрішнього блоку теплового насоса – від 25 до 40 дБ (залежно від моделі). Для порівняння, рівень шепоту – 25-30 дБ, гучність звичайної розмови – 35-45 дБ

Розглядаючи безліч варіантів, пам’ятайте, що з будь-якою новою системою опалення та охолодження професійний монтаж кваліфікованим підрядником може стати ключем до досягнення очікуваної продуктивності, ефективності та комфорту.


1