Типи промислових холодильників для вашого підприємства - Frostland

Пошук

Типи промислових холодильників для вашого підприємства

Облаштовуючи нову торгову точку, магазин чи підприємство харчового спрямування для кожного власника стає питання встановлення якісного промислового холодильного обладнання. Таке обладнання має повністю відповідати потребам підприємства. Промислові холодильники повинні стабільно справлятися зі зберіганням продуктів, що швидко псуються в холоді, і підтримувати температуру від 0 до +5°С, морозильні установки – від -16 до -11°С.

Промислові холодильники та морозильники мають низку вагомих переваг, що робить їх просто незамінними для власників кафе, ресторанів, пекарень, магазинів та гіпермаркетів.

У них можна розміщувати продукти безпосередньо після приготування або доставки, продукти, що швидко псуються, будуть зберігатися в строго певній температурі, овочі та фрукти довше збережуть свіжість і первісний вигляд.

Основні типи промислових холодильників

промислове холодильне обладнанняВ даний час виробниками промислового холодильного обладнання представлено продукцію різних розмірів та комплектацій, щоб ви могли підібрати апарат, який повністю задовольнить ваші вимоги.

Холодильні та морозильні шафи

Найбільш поширене обладнання вертикального типу для охолодження продуктів на підприємствах комунального харчування. Випускаються із цільними або скляними дверцятами, найчастіше складаються з 1-4 секцій.

Холодильні та морозильні камери

Як і шафи, мають більшу місткість. Основні полички у разі потреби можна доукомплектувати для більш раціонального розташування продуктів, особливо, якщо йдеться про напої, алкоголь, соки.

Холодильні столи

Використовуються найчастіше на кухнях харчових підприємств. Несуть у собі відразу дві функції – холодильника та обробного столу для приготування їжі. Популярні моделі такого обладнання – стіл для піци та стіл для салатів.

Мини-бары (фригобары)

За призначенням схожі з холодильними шафами, різниця лише в розмірах та продуктивності. Застосовують на невеликих кухнях, кафе, їдальнях.

Вітрини, що охолоджуються

Використовують у зонах самообслуговування у кафе, їдальнях, супермаркетах. Відмінно демонструють товар, у своїй підтримують стабільну температуру зберігання продуктів. Бувають відкритого типу або зі скляними дверцятами (закритий тип).

В інтернет-магазині Фростленд ви також знайдете всі необхідні комплектуючі для холодильного обладнання, інструменти для ремонту та монтажу, фреон та іншу необхідну продукцію.


1