Установка автономних автомобільних обігрівачів - Frostland

Пошук

Установка автономних автомобільних обігрівачів

 

Фахівці виробничо-сервісної компанії Фростленд якісно та швидко виконають встановлення автономних обігрівачів торгових марок Вебасто, Планар (Теплостар), Eberspacher (Еберспехер), Spheros. Установка автономних обігрівачів повинна виконуватись фахівцями – тоді вона прослужить вам довго та безперебійно.

Установка автономного обігрівача на автомобіль – тепло та комфорт у вашому салоні

Встановлення передпускових обігрівачів у Сумах допоможе вам вирішити одразу кілька проблем. По-перше, вам не потрібно сідати в холодний салон авто, тому що передпусковий обігрівач включається дистанційно за допомогою пульта або через мобільний додаток на вашому смартфоні. Також можна налаштувати включення обігрівача у певний час.

По-друге, установка обігрівача салону також нагріває двигун. Таким чином, ви виключаєте холодний старт, завдяки чому продовжується термін служби двигуна.

По-третє, встановлення додаткового обігрівача допоможе підтримувати комфортну температуру в салоні навіть у найсильніші морози, коли тепла тільки від роботи двигуна може виявитися недостатньо. Установка повітряного обігрівача (Планар, Вебасто) також чудово впорається із завданням додаткового обігріву салону.

У нас ви можете купити автономні обігрівачі таких виробників:

Встановлення обігрівачів у Сумах – у кого замовити?

Установка обігрівача передбачає приєднання його до паливного бака авто, а також до контуру охолоджуючого двигуна. Також необхідно правильно підключити електроніку до бортової мережі та налаштувати керування обігрівача. Тому установка передпускових обігрівачів повинна проводитись тільки професійною компанією, яка має необхідне обладнання та досвідчених майстрів.

Вартість встановлення:

  • Монтаж повітряного обігрівача – від 2500 грн
  • Монтаж рідинного обігрівача – від 3500 грн

Фахівці виробничо-сервісної компанії «Фростленд» швидко та якісно виконають встановлення автономних обігрівачів на вантажівки, легкові автомобілі, термобудки.

Досить мерзнути! Телефонуйте нам!

1