Установка геотермального теплового насосу - Frostland

Пошук

Установка геотермального теплового насосу

тепловий насосКомпанія «Фростленд» працює на ринку комерційного та промислового холоду з 2008 року.

З 2017 року ми спеціалізуємося на установці геотермальних теплових насосів типу «вода-вода» відомих світових виробників.

В даний час у нашому каталозі представлені сучасні геотермальні теплові насоси з потужністю нагріву від 8.2 до 115 кВт та коефіцієнтом перетворення тепла (COP) до 4.86, які здатні забезпечити ефективне опалення та гаряче водопостачання для приватного будинку.

Теплові насоси типу «вода-вода», як правило, малошумні, невеликі розмірів, не мають якихось особливих вимог щодо технічного обслуговування після встановлення. Єдине, необхідно подбати, щоб подача води здійснювалася у достатній кількості та була систематичною протягом усього року.

тепловий насос фото

Повний перелік моделей, доступних для купівлі та встановлення, ви можете побачити в розділі нашого сайту «Теплові насоси вода-вода». Там же ви знайдете зведену таблицю з основними характеристиками.

Установка геотермального теплового насосу в Україні

Територіально наша компанія знаходиться у місті Суми, є філія у місті Київ. Але встановлення геотермального теплового насоса фахівцями нашої компанії можливе в будь-якому місті України.

тепловий насос вода вода схема

Якщо ви вирішили встановити тепловий насос «вода-вода», спочатку необхідно визначитися з такими питаннями:

  • за яких умов використання тепловий насос зможе забезпечити максимальну ефективність;
  • яка вартість котельні на геотермальному тепловому насосі;
  • яка модель теплового насоса «вода-вода» підійде для вашого будинку.

Вас цікавить встановлення геотермального теплового насосу?

Телефонуйте +38 050 511 31 93 і ми проконсультуємо вас з питань купівлі та встановлення даного обладнання для вашого будинку.


1