Відмінність побутових холодильників від промислових - Frostland

Пошук

Відмінність побутових холодильників від промислових

промислове холодильне обладнанняНі для кого не секрет, що будь-яке промислове обладнання коштує на порядок дорожче, ніж обладнання такої самої спрямованості, але для побутового застосування. Це стосується і професійних пральних машин, і сушарок, і, звичайно ж, до холодильного обладнання.

Часто власника кафе та невеликих ресторанів у спробі заощадити на витратах схиляються до купівлі побутових холодильників та морозильних камер замість необхідних промислових. Таку поведінку можна легко виправдати – за нинішніх умов ведення бізнесу кожна копієчка на рахунку. Але чи варто заощаджувати на покупці холодильного обладнання?

Давайте розглянемо, які функціональні, правові та інші вагомі причини існують для покупки саме промислових холодильників та морозильників для вашого закладу.

Особливості побутового холодильного обладнання

  1. менше обсяг зберігання при ідентичних габаритних розмірах;
  2. Компресора меншої потужності та слабка ізоляція можуть призвести до коливань температур у холодильнику;
  3. Продукти, що зберігаються в дверцятах, через частого відкривання можуть охолоджуватися недостатньо. Це призводить до порушення харчової безпеки.

Особливості промислового холодильного обладнання

  1. Особливості конструкції із закругленими кутами всередині холодильної шафи спрощують процес збирання та очищення;
  2. Конструкція шафи відповідає нормам та вимогам охорони здоров’я;
  3. Потужний холодильний компресорі відмінна ізоляція шафи дозволяє постійно тримати температуру в заданій районі з відхиленням максимум в 1-2 градуси;
  4. Випускається з покращених матеріалів, які здатні витримувати інтенсивну роботу обладнання на підприємствах громадського харчування та у продовольчих магазинах.

Тому, якщо ви хочете, щоб ваше кафе, ресторан чи інше підприємство громадського харчування процвітало, не варто заощаджувати на установці професійного холодильного обладнання. Адже воно відрізняється не тільки потужністю та надійністю, але і є запорукою свіжості та збереження продуктів, що дуже важливо для здоров’я та безпеки ваших відвідувачів.

З усіх питань щодо купівлі, встановлення холодильних установок з виносним холодом для підприємств комунального харчування звертайтесь до менеджерів виробничо-сервісної компанії «Фростленд».


1