Ви вмієте користуватись холодом? - Frostland

Пошук

Ви вмієте користуватись холодом?

Підприємець вдумливий і розважливий ніколи не купуватиме знаряддя виробництва, не вивчивши грунтовно всі пропозиції, що є на ринку. І, звичайно, те, що на якості цих знарядь виробництва економити не варто — істина для бізнесмена відома. Але, якщо, купуючи лопату, граблі, або стелажне обладнання для супермаркету досить вибрати ім’я виробника, що забезпечує якість товару, то в інших галузях купівля брендового продукту зовсім не є запорукою його безперебійного функціонування. До таких придбань відносяться холодильні системи (комерційний холод), які встановлюються у торгових підприємствах.

Існує кілька факторів, що однаково впливають на якість роботи холодильного та морозильного обладнання:

  • безпосередньо якість самого обладнання;
  • рівень проведення проектних робіт;
  • якість виконання монтажних робіт;
  • сервісне обслуговування.

холодильне обладнанняКожен із цих чинників є окремою і дуже великою темою. Сьогодні ми хочемо розглянути питання трепетне та актуальне для тих рітейлорів, чий бізнес вже функціонує.

Від якості сервісного обслуговування торговельного обладнання залежать як постійні витрати на енергоресурси, так і «раптові явища». Дуже неприємно і накладно, коли пропадає товар, завантажений у боннету, або доводиться міняти один із компресорів.

Але давайте будемо послідовними і почнемо з вибору фірми, що надає сервісне обслуговування. В ідеалі це та ж організація, яка продала обладнання і встановила його. Холодильна система, що працює в супермаркеті, є дуже складним технологічним циклом, і, якщо постачальники і монтажники з різних підприємств, то у разі виникнення проблем з роботою обладнання буває важко з’ясувати, чи трапилася аварія через неякісне обладнання, чи неграмотний монтаж, чи через недбалість “Сервісників”.

Щоб не вводити клієнта в душевний розлад подібними казусами та забезпечити максимальну функціональність обладнання, що надається, солідні компанії, в тому числі і ПСК «Фростленд», пропонують клієнту весь комплекс, що включає проектування системи, постачання, монтаж і подальше сервісне обслуговування.

Зона відповідальності – це найважливіший, але не єдиний аргумент, що свідчить на користь комплексного підходу. Дві холодильні системи, покликані виконувати те саме завдання, можуть бути спроектовані із застосуванням абсолютно різних технологічних підходів. І не кожне підприємство, що надає дуже якісний сервіс, захоче брати на себе відповідальність, обслуговуючи «чужий» проект.

Вибираючи партнера, який буде ніжно і трепетно доглядати ваші знаряддя виробництва, перш за все, потрібно орієнтуватися на досвід та кваліфікацію персоналу. Дуже важлива також географія обслуговування. В Україні не так багато фірм, які можуть надати сервіс у всіх містах країни, що важливо для тих, у кого не один магазин, а мережа, що розвивається. Компанія Фростленд мають усі необхідну продукцію на складі у м. Суми та м. Київ – компресори, агрегати, фреон, теплообмінне обладнання та інше, тому у разі поломки ми зможемо швидко все замінити.

Для рітейлорів, які встановили у своїх магазинах систему моніторингу температурного режиму, логічно співпрацюватиме з підприємством, що надає цілодобове обслуговування. Актуально така співпраця і для магазинів, які торгують 24 години на добу.

Наприклад, сервісна служба компанії “Фростленд”після надходження аварійного сигналу з будь-якого магазину, що знаходиться на нашому обслуговуванні, гарантує прибуття ремонтної бригади максимум протягом трьох годин.

Вибір підприємства, що надає сервісне обслуговування, як ви, напевно, вже переконалися, справа відповідальна і трудомістка, але не завершальна у списку необхідних — для підтримки стабільної роботи обладнання. Дуже багато залежить також від того, наскільки підкований персонал, який працює у вас у магазині. Статистичні дані показують, що 80% аварійних викликів пов’язані із неправильною експлуатацією обладнання. Щоб цього уникнути, при замовленні сервісного обслуговування обговорюйте також можливість «просвітницької» роботи фахівців з вашим персоналом.

Дізнатися про умови сервісного обслуговування ПСК «Фростленд» можна тут


1