Як уникнути поломки холодильного обладнання у літній період - Frostland

Пошук

Як уникнути поломки холодильного обладнання у літній період

холодильне обладнанняЗ настанням літа для компаній, які займаються ремонтом та обслуговуванням систем холодопостачання, починається по-справжньому гаряча пора. Пов’язано це з тим, що в літній період все холодильне обладнання починає експлуатуватися в досить жорстких умовах, часто з порушенням правил експлуатації, що призводить до аварійних поломок та несправностей.

Давайте розглянемо основні причини, які можуть призвести до виходу з експлуатації холодильного обладнання:

  1. Підвищення температури довкілля. Більшість світових виробників випускають обладнання, для якого нормальною є температура довкілля до +25С. Так як влітку цей показник може бути значно більшим, рекомендується встановлювати системи кондиціювання в торговій точці;
  2. Засмічення конденсатора. Влітку на конденсатор потрапляє більша кількість пилу, тополиного пуху, листя та іншого. Це призводить до зменшення теплообміну, зносу холодильного обладнання та зменшення терміну його експлуатації. Щоб уникнути цього, рекомендуємо влітку частіше перевіряти чистоту конденсатора, замовляючи обслуговування у сервісної компанії;
  3. Людський фактор. Бажаючи мати більший асортимент охолодженого товару, співробітники торгової точки можуть завантажувати холодильники та морозильники понад норму, зазначену в паспорті обладнання. Це призводить до порушення циркуляції повітряних мас та виходу обладнання з ладу;
  4. Недотримання температури товару, що розміщується. Є певні вимоги до температури товару, яку розміщують в устаткуванні (він має бути попередньо охолоджений або заморожений).

Дотримуйся простих правил експлуатації ви зможете уникнути непередбачених поломок у літній час. Через збільшений попит на ремонт холодильного обладнання влітку може спостерігатися дефіцит на наявність будь-яких запасних частин.

Щоб уникнути поломки та простою обладнання, підготуйтеся до літнього сезону заздалегідь. Тим більше, вся продукція на нашому сайті оригінальна, в тому числі компресори Secop за доступною ціною від офіційного дистриб’ютера.

Телефонуйте у виробничо-сервісну компанію «Фростленд», щоб замовити своєчасну діагностику та обслуговування вашого обладнання.

Пам’ятайте, будь-якій поломці можна запобігти.


1