Виробник Eberspаcher - Frostland f

Пошук

Eberspаcher

EberspаcherЗима – чудова пора року. Але тільки цієї пори для автомобілістів рубом стає питання обігріву салону. Особливо після довгої стоянки. Так кожен власник авто повинен з ранку розрахувати час, який знадобиться йому на те, щоб прогріти двигун та салон авто до комфортної температури. Тим більше, власникам позашляховиків доведеться витратити на це ще більше часу, тому що розміри салону позашляховика вимагають більшого часу на прогрів.

Досить мерзнути – інноваційний обігрів авто від Eberspаcher!

Але тепер ця проблема перестала бути нерозв’язною. Фахівці німецької компанії Eberspаcher розробили лінійку інноваційних пристроїв для керування автономним обігрівачем EasyStart.

Дана розробка дозволить вам запустити обігрів салону за допомогою передпускового підігрівача двигуна трьома способами на ваш вибір:

  1. Дистанційний запуск за допомогою міні-пристрою – EasyStart Remote та EasyStart Remote+
  2. Автоматичне включення обігрівача в строго запрограмований час – EasyStart Timer
  3. Запуск з будь-якої відстані з телефону за допомогою EasyStart Call

Завдяки стильному дизайну, інтуїтивно-зрозумілому управлінню та якісній роботі ви назавжди закохаєтеся в інноваційне обігрів від Eberspаcher.

Дозвольте собі комфорт та тепло в салоні авто в будь-яку годину. Забудьте про те, як колись ви з ранку сідали в холодне авто і чекали, коли можна буде поїхати. Нехай інші зіскребають лід із завмерлого скла, а ви звикайте сідати в теплий автомобіль у будь-яку погоду і відразу вирушати в дорогу.

Ознайомитись з асортиментом товару Eberspаcher у каталозі інтернет-магазину Фростленд можна у розділі“Автономні опалювачі Eberspаcher” та “Запчастини Eberspаcher“.

Дізнатися вартість установки автономного обігрівача Eberspаcher можна тут, вартість обслуговування та ремонту автономних обігрівачів Eberspаcher можна тут.


1