Планове сервісне ТО в Сумах - Frostland

Пошук

Планове сервісне ТО

 

Якісне обслуговування холодильного обладнання – це залог його безперебійної роботи і профілактика поломок. Замовити планове сервісне ТО для систем холодопостачання у Сумах ви можете у виробничо-сервісній компанії «Фростленд».

Планове сервісне ТО системи холодопостачання проводиться з періодичністю та в обсягах, передбачених у договорі та узгоджуються з кожним Замовником окремо залежно від специфіки (зазначеної в експлуатаційній документації) та комплектації установки. Це обслуговування краще замовляти у спеціалізованих компаній. Висококваліфіковані спеціалісти сервісної бригади виробничо-сервісної компанії «Фростленд» регулярно проходять навчання та підвищення рівня кваліфікації.

Перелік основних робіт при ТО:

  • Очищення основних робочих елементів системи (агрегат, компресор, теплообмінник) від бруду та пилу;
  • Перевірка комплектності системи, її працездатності та відсутності неполадок;
  • Перевірка системи на герметичність, запобігання можливим несправностям;
  • Перевірка рівня олії та холодоагенту в системі;
  • Перевірка компонентів масляної системи – насоса, фільтра. Заміна останнього за потреби;
  • Перевірка стабільності роботи системи за всіх можливих режимів роботи, а також перевірка працездатності при підвищеному навантаженні;
  • Перевірка електроапаратури (контактори, переривники) на працездатність та їх заміна за потреби;
  • Перевірка, налаштування та регулювання режиму відтайки системи.

Цей перелік робіт не є вичерпним і залежить від комплектації та специфікації саме вашої системи холодопостачання. Повний перелік робіт, який буде обов’язковим для виконання нашими спеціалістами, заздалегідь узгоджується із Замовником та прописується в договорі на обслуговування.

Надалі, якщо вирішення проблеми бракує обумовленого обсягу робіт, за домовленістю можуть бути додані додаткові роботи. Наприклад, перевірка електроапаратури тепловізором.

Після виконання всіх робіт спеціаліст компанії «Фростленд» повідомляє відповідальній особі Замовника про результати проведення ТО та робить відповідний запис у технічному журналі.

Крім планового ТО, у нас також можна замовити:

Дізнатися більше про умови технічного обслуговування від «ВСК «Фростленд» можна за посиланням.

<<Повернутися до переліку послуг

1