Презентація ефективності ЄС-вентиляторів Emb-Papst на Chillventa 2018 - Frostland

Пошук

Презентація ефективності ЄС-вентиляторів Emb-Papst на Chillventa 2018

ebm-papstОстаннім часом при проектуванні систем вентиляції та кондиціювання особливо гостро постає питання енергозбереження.

Тому як фахівці, так і власники бізнесу, все частіше віддають перевагу купівлі енергозберігаючого обладнання, яке хоч і дорожче за традиційне, зате повністю окупає себе в процесі експлуатації.

Саме питанням енергозбереження при охолодженні приміщень було присвячено лекцію співробітника компанії Emb-Papst Мартіна Шульца на виставці Chillventa 2018 у Німеччині, яку відвідали провідні фахівці компанії Фростленд.

Вентилятори ЄС для охолодження приміщень – переваги та особливості

Лекція Мартіна Шульца під назвою «Вентилятори ЄС для охолодження приміщень: захист від корозії для максимальної надійності» була корисною як для компаній-виробників промислового холодильного обладнання, так і для фахівців, які займаються встановленням систем промислового та комерційного кондиціювання та вентиляції.

Нагадаємо, що ЄС-вентилятори, це вентилятори, побудовані на базі ЄС-двигуна – безколекторного синхронного двигуна із вбудованим електронним керуванням. Більш коротка і звична назва – електронно-комутований (Electronically Commutated) двигун. Також іноді можна зустріти назву BLDC-двигун (Brushless DC motor), тобто безщітковий двигун постійного струму.

Охолодження ЄС-вентиляторами відбувається за рахунок повітря з навколишнього середовища (вулиці) шляхом розсіювання надлишку тепла в приміщенні, яке не можна використовувати.

Так, на виставці Chillventa 2018 були розглянуті основні переваги використання осьових та відцентрових ЄС вентиляторів Emb-papst, які оптимально підходять для забезпечення охолодження промислових установок, будівель та споруд.

ebm-papst

Також було презентовано індивідуальні заходи захисту вентиляторів від корозії, які дозволяють використовувати енергозберігаючі вентилятори ЄС у градирнях, де вони зазнають агресивних умов довкілля.

У своєму виступі Мартін Шульц виділив переваги, пропоновані вентиляторами ЄС, з точки зору ефективності, характеристик управління та надійності, а також опис деяких конкретних проектів з модернізації, які демонструють енергозберігаючий потенціал вентиляторів ЄС у градирнях.

ebm-papst

А ми в свою чергу вкотре переконалися як продукція торгової марки Emb-Papst, купити яку можна в нашому інтернет-магазині – розділ Вентилятори осьові.


1