Проектування та монтаж виносного холоду у новому магазині «Веселка», вересень 2018 - Frostland

Пошук

Проектування та монтаж виносного холоду у новому магазині «Веселка», вересень 2018

Торгова мережа магазинів “Клунок” та “Радуга” у м. Суми продовжує відкривати нові магазини та реконструювати вже діючі.

veselka

Власники цієї мережі дотримуються стратегії впровадження енергозберігаючих технологій та ефективних рішень у холодильному устаткуванні для рітейлу.

Спільно з фахівцями нашої компанії було вирішено використовувати три незалежні один від одного агрегати Danfoss Optyma Plus Inverter для підключення до різних вітрин, залежно від товарних груп.

veselka

Такий підхід дозволив максимально оптимізувати витрати на електроенергію.

Наприклад, холодильні вітрини для напоїв та пива використовуються в основному в спеку року, а в період зниженого попиту можна відключити агрегат зовсім. У той час як для охолодження, наприклад, молочної продукції, стабільна температура є запорукою якості продукту.

veselka

veselka

veselka

Холодильні агрегати Optyma Plus Inverter є одним із найбільш енергоефективних досягнень у холодильній індустрії на сьогоднішній день. Основні відмінні можливості цих агрегатів:

  • Інверторний компресор, що працює в широкому діапазоні продуктивності та змінної частотою – від 30Hz до 100Hz. Це дозволяє зменшити енергоспоживання до 30%;
  • Стабільна робота агрегату при максимальних та мінімальних навантаженнях на систему;
  • Адаптивний тиск конденсації, який регулюється спеціально розробленим контролером та дозволяє підтримувати оптимальний режим роботи обладнання.

veselka

Крім цього, надійність продукції Danfoss перевірена роками, і завдяки використанню новітніх технологій у виробництві компресорів та агрегатів, ми можемо бути впевнені у довгому та безперебійному терміні їх експлуатації.


1