Виробник осьових вентиляторів Weiguang %sep

Пошук

Weiguang

WeiguangКитайська компанія Hangzhou Weiguang Electronic спеціалізується на випуску вентиляторів промислового призначення, які за своїми технічними характеристиками, терміном служби та надійністю відповідають найкращим світовим зразкам.

Провідні світові виробники холодильного обладнання застосовують вентилятори серій YWF та інших від виробника Hangzhou Weiguang Electronic для комплектації охолоджувачів повітря (випарників), конденсаторів та інших пристроїв. Такий вибір дозволяє досягти значної економії коштів, отримавши пристрій, що не поступається по можливості вентиляторам провідних європейських виробників.

Загальні характеристики вентиляторів

Вентилятори Hangzhou Weiguang Electronic працюють у широкому діапазоні температур, починаючи від -38°С до +80°С, переміщуючи повітря або неагресивні та негорючі газоподібні речовини. Пристрої якісно працюють при високій концентрації пилу в повітрі, що досягає 11 міліграм на кубічний метр. Такі характеристики дозволяють використовувати вентилятори як у низькотемпературному холодильному устаткуванні, сушильних установках так і в організації вентиляції, у тому числі для роботи у вентиляційних шахтах.

Вентилятори від Hangzhou Weiguang Electronic, вони працюють від тридцяти тисяч годин, а за умови нечастого увімкнення/вимкнення – і набагато довше. Для підключення та роботи пристроїв не потрібно особливих витрат та особливих умов. Достатньо 220V або 380V і 50Гц у мережі електропостачання та дотримання нескладних правил експлуатації.

В інтернет-магазині Фростленд ви можете придбати таку продукцію:

  • Вентилятори осьові Weiguang
  • Двигуни обдува Weiguang
  • Комплектуючі Weiguang

Вас також може зацікавити аналогічна продукція таких виробників: Ziehl-Abegg та Ebmpapst


1